Via ebay aangeschaft, de zilverkleurige Pentax FA 100-300 f 4.7-5.6

Een plastic geval, daardoor wel licht van gewicht (390 gram). Kleine beschadigingen op de buitenkant, maar glaswerk ziet er goed uit.
Ik heb er nog niet veel mee gedaan, behalve met oud en nieuw; sluitertijd 3 seconden:

Waar ik erg aan moet wennen is dat door de heftige tele, ik erg moet letten op de sluitertijden. Wanneer deze te langzaam zijn dan heb ik last van bewegingsonscherpte. Verder moet ik wennen aan de minder kleine maximale diafragma opening.
Ik maakte een foto van iets wat in de schaduw lag en toen zag ik dat de kleuren beduidend minder sprekend zijn dan ik gewend ben van de limeteds (goh, gek hè??)
Ik heb dit objectief vooral aangeschaft om mee te nemen op zomervakantie, dan is het meestal lekker licht en kan ik deze lichtgewicht gebruiken voor straatfotografie van mensen... Ik ben erg benieuwd of er nog andere mensen op het forum dit objectief hebben en wat hun bevindingen zijn. Ik zal nog meer foto's plaatsen wanneer ik die gemaakt heb!
Groetjes, Monique